Antique Band hledá zájemce

( pro případ zájmu CLICK HERE!!!!)

SCREW (PV preview) "BRAINSTORM" »watch«
Royz (PV) "α" »watch«
Alice Nine (PV) "Heart of gold" »watch«

video měsíce
SCREW - BRAINSTORM comment ↑

KLIKAČKA BLOGU

The Gazette news

Aoi zrušil twitter

4. srpna 2011 v 12:39 | Aoi Mirai
Dnes jsem se dozvěděla, že Aoi (theGazettE) zrušil svůj twitter kvůli antifanouškům. Spamovali mu twitter jejich ujetými zprávami, narážkami, nadávkami a to hlavně proto, že jim všem neodpovídal. Pokud jste jejich opravdoví fanoušci, pochopíte, že lidé jako Aoi či jiní jsou velmi vytížení a nemájí čas odpovídat na každou zprávu od ztřeštěné fanynky. Jistě, jsou takoví (jako například Hiroto z Alice9), kteří odpovídají, ale je to spíše na vzkazy typu, že ho obdivují.
Já samotná twitter nemám, takže zas tak v obraze nejsem, ale poté, co Aoi zablokoval několik antifandů, ti samí začli spamovat jiným j-rockerům na zeď, aby jim Aoi napsal nebo jim taky psali neslušné/urážlivé vzkazy.
Pokud kvůli těmto "kreaturám", které ani nevědí jak se chovat k lidem, ke kterým vzhlížíme, přijdeme i o další j-rockery na twitteru, myslím, že to bude hodně špatné už jen kvůli tomu, že se lidé začnou hádat a nedivila bych se, kdyby si někdo vymyslel, že Aoi a ostatní nesnáší zahraniční fanoušky, což už bylo někde řečeno - Aoi (ani nikdo jiný) nic takového neřekl/nenapsal.

Pokud máte twitter, prosím, nepiště jim žádné urážlivé vzkazy (ani v japonštině nebo angličtině), protože tím všechno jen zkazíte. Netvrdím, že by na tomhle měli podíl i češi, ale nějaké ty "crazy" vzkazy si taky můžete nechat pro sebe ;)
Jsou to jenom lidi a zkuste se vžít do jejich situace!

the GazettE RED PV [FULL]

9. září 2010 v 17:23 | Aoi Mirai

Pokud nefunguje, ozvěte se!!!

the GazettE RED [FULL Audio]

7. září 2010 v 19:15 | Aoi Mirai
Tak, řeknu vám asi tohle- neslyšela jsem ji! :DD Rozhlodla jsem si ji neposlechnout, dokud nebude PVčko, tak apsoň poznám jak mám silnou vůli! Tedy, hlavně jsem už teď poznala, že jsem fakt idiot- pomocí toho jestli vydržim neposlouchat novej VK song mám poznat sílu svoji vůle? PSYCHOO! XD
Mno, jinak vy samozřejmně poslouchejte jak je libo! :D A moc mě prozím nemučte komentáři, kde bude napsáno jak je to úžasná píseň XDDDD

the GazettE RED [delší audio ukázka]

7. září 2010 v 15:40 | Aoi Mirai

N-n-nemůžu se dočkat celé písně!!!

the GazettE NEW LOOK

7. září 2010 v 15:25 | Aoi Mirai
Ááh, takže naši nádherní muži opět změnili image. Ze sexy image na ještě víc sexy chlápky! Mno, tak jen posuďte sami! Z Rukiho a Uruhy....jsem naprosto rozsekaná!

Screw-world.blog.cz
Screw-world.blog.cz
Screw-world.blog.cz
Screw-world.blog.cz
Screw-world.blog.cz

the GazettE Red [ukázka]

3. září 2010 v 12:05 | Aoi Mirai
Bože, oni mě jednou zabijí! Mají opět nový styling a z Rukiho jsem naprosto...*orgasm*! Už se nemůžu dočkat fotek a taky samozřejmně nového klipu! Už mi stačí jen tak ukázka, bohužel mého Uruhy si tu moc neužiju. Ani Yoku se nemůže moc pokochat Reitou. Hm, no každopádně si ráda počkám na klip!
Malá ochutnávka! (Eeeh...zdá se mi to, nebo Ruki hned na začátku ukáže svoje stehna?? *,*)

the GazettE: Red Cover Art

30. srpna 2010 v 13:10 | Aoi Mirai
Optical Cover
Screw-world.blog.cz

Auditory Cover
Screw-world.blog.cz

The Gazette new single

31. července 2010 v 23:55 | Miho Yoshiko
Screw-world.blog.cz
the GazettE uvolní nový singl, pojmenovaný "Red", 22. září.

Tento singl je charakterizovaný jako milostná píseň s heavy rockovou melodií a bude uvolněno ve dvou edicích. Limitovaná edice bude obsahovat bonusové DVD, zatímco běžná edice bude jen CD s bonusovým songem "AN UNBERABLE FACT", který nebude na limitované edici.

source: jame-world

M. Yosiko: Heh, tak já být Japonec, tak mám problém..páč bych nevěděla co si koupit.
Nakonec by to asi bylo tak, že bych si pořídila obě edice xDD.


 
 

Reklama