Antique Band hledá zájemce

( pro případ zájmu CLICK HERE!!!!)

SCREW (PV preview) "BRAINSTORM" »watch«
Royz (PV) "α" »watch«
Alice Nine (PV) "Heart of gold" »watch«

video měsíce
SCREW - BRAINSTORM comment ↑

KLIKAČKA BLOGU

Srpen 2011

Brainstorm [PV preview]

31. srpna 2011 v 9:16 | Aoi Mirai |  Screw news
Screw vydávají nový singl, a tak nám už umožnili ochutnat kousek z úhlavní písně. Není to sice nic, nad čím by se vám ježily vlasy, i když by se to k názvu BRAINSTORM víc než hodilo. Chlapcům to v ukázce nesmírně sluší a nemůžu se dočkat, až uslyším/uvidím celou píseň!

R.I.P Jasmine You

9. srpna 2011 v 12:37 | Yuki Daichi |  ex Jasmine You R.I.P
Dnes je den kdy náš basák Jasmine You, opustil kapelu Versailles a tento svět, plný hněvu a zlosti. Myslím si, že se ti odlehčilo, že ano. A doufám, že odpočíváš v pokoji. Budíš ti země lehká. We ♥ U Jasmine You!!


Aoi zrušil twitter

4. srpna 2011 v 12:39 | Aoi Mirai |  The Gazette news
Dnes jsem se dozvěděla, že Aoi (theGazettE) zrušil svůj twitter kvůli antifanouškům. Spamovali mu twitter jejich ujetými zprávami, narážkami, nadávkami a to hlavně proto, že jim všem neodpovídal. Pokud jste jejich opravdoví fanoušci, pochopíte, že lidé jako Aoi či jiní jsou velmi vytížení a nemájí čas odpovídat na každou zprávu od ztřeštěné fanynky. Jistě, jsou takoví (jako například Hiroto z Alice9), kteří odpovídají, ale je to spíše na vzkazy typu, že ho obdivují.
Já samotná twitter nemám, takže zas tak v obraze nejsem, ale poté, co Aoi zablokoval několik antifandů, ti samí začli spamovat jiným j-rockerům na zeď, aby jim Aoi napsal nebo jim taky psali neslušné/urážlivé vzkazy.
Pokud kvůli těmto "kreaturám", které ani nevědí jak se chovat k lidem, ke kterým vzhlížíme, přijdeme i o další j-rockery na twitteru, myslím, že to bude hodně špatné už jen kvůli tomu, že se lidé začnou hádat a nedivila bych se, kdyby si někdo vymyslel, že Aoi a ostatní nesnáší zahraniční fanoušky, což už bylo někde řečeno - Aoi (ani nikdo jiný) nic takového neřekl/nenapsal.

Pokud máte twitter, prosím, nepiště jim žádné urážlivé vzkazy (ani v japonštině nebo angličtině), protože tím všechno jen zkazíte. Netvrdím, že by na tomhle měli podíl i češi, ale nějaké ty "crazy" vzkazy si taky můžete nechat pro sebe ;)
Jsou to jenom lidi a zkuste se vžít do jejich situace!